Άνδρες
ΑΘΛΗΤΗΣ 1
ΑΘΛΗΤΗΣ 2
ΒΑΘΜ 2023
ΒΑΘΜ 2023
ΣΥΝΟΛΟ
1
Καλιανίδης Γιώργος
Τερζόγλου Σπύρος
768,5
768,5
1537
2
Κουρτίδης Αλέξανδρος
Πασχαλέρης Γιώργος
450,5
201
651,5
3
Γιαννούλης Γιώργος
Νιώπας Δημήτρης
206,25
366
572,25
4
Δεναξάς Γιώργος
Τσολάκης Σταμάτης
294
271,5
565,5
5
Παπανδρόπουλος Χρήστος
McCollum Tarquinn
246
214,5
460,5
6
Καρακουλάκης Αναστάσιος
Καρακουλάκης Παναγιώτης
148,5
148,5
297
7
Μπανιώτης Ραφαήλ
Τζαμπάζης Αποστόλης
123
40,5
163,5
PWC
8
Τσεμπερίδης Θεόφιλος
Στεργίου Γιώργος
67,5
67,5
135
PWC
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (ΓΙΑ 4 ΘΕΣΕΙΣ)
1
Λέκκας Χρήστος
Μεταξάς Μάνος
237
34,5
271,5
2
Κορλός Φώτης
Κουμιώτης Νίκος
102
111
213
3
Ανανιάδης Στέφανος
Σαϊβανίδης Δημήτρης
0
55,5
55,5
4
Δορδοκίδης Θεόδωρος
Καβαδίας Παναγιώτης
22,5
33
55,5
5
Αδάμος Γιάννης
Βιολάρης Κώστας
13,5
36
49,5
6
Καρατζάς Νίκος
Σιδηρόπουλος Μιχάλης
45
0
45
7
Βαρδαβούλιας Γιάννης
Συμιακάκης Αλέξανδρος
13,5
13,5
27
Γυναίκες
ΑΘΛΗΤΡΙΑ 1
ΑΘΛΗΤΡΙΑ 2
ΒΑΘΜ 2023
ΒΑΘΜ 2023
ΣΥΝΟΛΟ
1
Χατζηδημητρίου Γεωργία
Kimble Chloe
638,5
638,5
1277
2
Λελεντζή Γιώτα
Yovcheva Simona
205,5
205,5
411
3
Αργυρίου Ειρήνη
Ζωίδου Ελπινίκη
123,75
279
402,75
4
Αλτίνη Κατερίνα
Κουρτίδου Βούλη
163,75
197,5
361,25
5
Αλεξόγλου Ελένη
Πασχαλάκη Μυρτώ
166,5
166,5
333
6
Αργυριάδη Νικολέτα
Γρηγοριάδη Στέλλα
0
0
0
PWC
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (ΓΙΑ 2 ΘΕΣΕΙΣ)
1
Κόκλα Τάνια
Χαρατσίδου Ηλέκτρα
67,5
67,5
135
2
Βολανάκη Δήμητρα
Εσιπέκογλου Ολυμπία
40,5
0
40,5
3
Αργυρίου Ειρηάννα
Δεληγιάννη Βασιλεία
0
0
0
Αποτελέσματα Ανδρών
Νούμερο Αγώνα
Ομάδα 1
vs
Ομάδα 2
Σετ
Σκορ
Διάρκεια
1
Κορλός Φώτης/Κουμιώτης Νίκος
vs
BYE
2
<->
Q1
2
Αδάμος Γιάννης/Βιολάρης Κώστας
vs
Δορδοκίδης Θεόδωρος/Καβαδίας Παναγιώτης
1
<->
2
(21-19, 18-21, 7-15)
55
Q2
3
Ανανιάδης Στέφανος/Σαιβανίδης Δημήτρης
vs
Καρατζάς Νίκος/Σιδηρόπουλος Μιχάλης
2
<->
0
(21-10, 21-12)
36
Q3
4
BYE
vs
Βαρδαβούλιας Γιάννης/Ξανθόπουλος Βασίλης
<->
2
Q4
GROUP A
Rank
Team
No1
Α1
Κουρτίδης Αλέξανδρος/Πασχαλέρης Γιώργος
No8
Α2
Μπανιώτης Ραφαήλ/Τζαμπάζης Αποστόλης
No9
Α3
Στεργίου Γιώργος/Τσεμπερίδης Θεόφιλος
GROUP B
Rank
Team
No2
Β1
Γιαννούλης Γιώργος/Νιώπας Δημήτρης
No7
Β2
Κορλός Φώτης/Κουμιώτης Νίκος
No10
Β3
Βαρδαβούλιας Γιάννης/Ξανθόπουλος Βασίλης
GROUP C
Rank
Team
No3
C1
Δεναξάς Γιώργος/Τσολάκης Σταμάτης
No6
C2
Λέκκας Χρήστος/Μεταξάς Μάνος
No11
C3
Ανανιάδης Στέφανος/Σαιβανίδης Δημήτρης
GROUP D
Rank
Team
No4
D1
Παπανδρόπουλους Χρήστος/McCollum Tarquin
No5
D2
Καρακουλάκης Αναστάσιος/Καρακουλάκης Παναγιώτης
No12
D3
Δορδοκίδης Θεόδωρος/Καβαδίας Παναγιώτης
Match No
Phase
Team A
Team B
Result
Duration
1
GROUP A
Κουρτίδης Αλέξανδρος/Πασχαλέρης Γιώργος
vs
Στεργίου Γιώργος/Τσεμπερίδης Θεόφιλος
2
-
1
(
21
-
17
,
17
-
21
,
15
-
9
)
52
2
GROUP B
Γιαννούλης Γιώργος/Νιώπας Δημήτρης
vs
Βαρδαβούλιας Γιάννης/Ξανθόπουλος Βασίλης
2
-
0
(
21
-
17
,
21
-
16
,
-
)
37
3
GROUP C
Δεναξάς Γιώργος/Τσολάκης Σταμάτης
vs
Ανανιάδης Στέφανος/Σαιβανίδης Δημήτρης
2
-
0
(
21
-
16
,
21
-
10
,
-
)
32
4
GROUP D
Παπανδρόπουλους Χρήστος/McCollum Tarquin
vs
Δορδοκίδης Θεόδωρος/Καβαδίας Παναγιώτης
0
-
2
(
19
-
21
21
-
23
,
-
)
45
5
GROUP A
Μπανιώτης Ραφαήλ/Τζαμπάζης Αποστόλης
vs
Στεργίου Γιώργος/Τσεμπερίδης Θεόφιλος
2
-
0
(
21
-
11
,
21
-
10
,
-
)
34
6
GROUP B
Κορλός Φώτης/Κουμιώτης Νίκος
vs
Βαρδαβούλιας Γιάννης/Ξανθόπουλος Βασίλης
2
-
1
(
21
-
17
,
17
-
21
,
15
-
6
)
49
7
GROUP C
Λέκκας Χρήστος/Μεταξάς Μάνος
vs
Ανανιάδης Στέφανος/Σαιβανίδης Δημήτρης
2
-
1
(
21
-
11
,
16
-
21
,
15
-
11
)
60
8
GROUP D
Καρακουλάκης Αναστάσιος/Καρακουλάκης Παναγιώτης
vs
Δορδοκίδης Θεόδωρος/Καβαδίας Παναγιώτης
0
-
2
(
10
-
21
,
15
-
21
,
-
)
27
9
GROUP A
Κουρτίδης Αλέξανδρος/Πασχαλέρης Γιώργος
vs
Μπανιώτης Ραφαήλ/Τζαμπάζης Αποστόλης
2
-
1
(
20
-
22
,
21
-
13
,
15
-
9
)
51
10
GROUP B
Γιαννούλης Γιώργος/Νιώπας Δημήτρης
vs
Κορλός Φώτης/Κουμιώτης Νίκος
0
-
2
(
22
-
24
,
13
-
21
,
-
)
36
11
GROUP C
Δεναξάς Γιώργος/Τσολάκης Σταμάτης
vs
Λέκκας Χρήστος/Μεταξάς Μάνος
0
-
2
(
17
-
21
,
21
-
23
,
-
)
48
12
GROUP D
Παπανδρόπουλους Χρήστος/McCollum Tarquin
vs
Καρακουλάκης Αναστάσιος/Καρακουλάκης Παναγιώτης
2
-
0
(
21
-
12
,
21
-
16
,
-
)
31
13
Quarter Final
Κουρτίδης Αλέξανδρος/Πασχαλέρης Γιώργος
vs
Γιαννούλης Γιώργος/Νιώπας Δημήτρης
2
-
0
(
21
-
11
,
21
-
13
,
-
)
33
14
Quarter Final
Δορδοκίδης Θεόδωρος/Καβαδίας Παναγιώτης
vs
Δεναξάς Γιώργος/Τσολάκης Σταμάτης
1
-
2
(
17
-
21
,
21
-
16
,
15
-
17
)
59
15
Quarter Final
Κορλός Φώτης/Κουμιώτης Νίκος
vs
Μπανιώτης Ραφαήλ/Τζαμπάζης Αποστόλης
0
-
2
(
10
-
21
,
0
-
21
,
-
)
Forfeit team B
16
Quarter Final
Λέκκας Χρήστος/Μεταξάς Μάνος
vs
Παπανδρόπουλους Χρήστος/McCollum Tarquin
2
-
0
(
21
-
18
,
21
-
14
,
-
)
43
17
Semi Final
Κουρτίδης Αλέξανδρος/Πασχαλέρης Γιώργος
vs
Δεναξάς Γιώργος/Τσολάκης Σταμάτης
2
-
0
(
21
-
10
,
21
-
16
,
-
)
32
18
Semi Final
Μπανιώτης Ραφαήλ/Τζαμπάζης Αποστόλης
vs
Λέκκας Χρήστος/Μεταξάς Μάνος
2
-
1
(
21
-
15
,
19
-
21
,
15
-
6
)
53
19
FINAL
Κουρτίδης Αλέξανδρος/Πασχαλέρης Γιώργος
vs
Μπανιώτης Ραφαήλ/Τζαμπάζης Αποστόλης
2
-
0
(
21
-
14
,
21
-
16
,
-
)
30
Αποτελέσματα Γυναικών
Νούμερο Αγώνα
Ομάδα 1
vs
Ομάδα 2
Αποτέλεσμα
1
Χατζηδημητρίου Γεωργία/Kimble Chloe
vs
BYE
2
2
Κόκλα Τάνια/Χαρατσίδου Ηλέκτρα
vs
Αλεξόγλου Ελένη/Πασχαλάκη Μυρτώ
0
2
(13-21, 16-21)
3
Αργυρίου Ειρήνη/Ζωίδου Ελπινίκη
vs
Αργυριάδη Νικολέτα/Γρηγοριάδη Στέλλα
2
0
(21-3, 21-13)
4
Αργυρίου Ειρηάννα/Δεληγιάννη Βασιλεία
vs
Λελεντζή Γιώτα/Yovcheva Simona
0
2
(7-21, 9-21)
5
Χατζηδημητρίου Γεωργία/Kimble Chloe
vs
Αλεξόγλου Ελένη/Πασχαλάκη Μυρτώ
2
0
(21-17, 21-7)
6
Αργυρίου Ειρήνη/Ζωίδου Ελπινίκη
vs
Λελεντζή Γιώτα/Yovcheva Simona
2
0
(21-19, 21-18)
7
BYE
vs
Κόκλα Τάνια/Χαρατσίδου Ηλέκτρα
2
8
Αργυριάδη Νικολέτα/Γρηγοριάδη Στέλλα
vs
Αργυρίου Ειρηάννα/Δεληγιάννη Βασιλεία
2
0
(21-8, 21-14)
9
Κόκλα Τάνια/Χαρατσίδου Ηλέκτρα
vs
Λελεντζή Γιώτα/Yovcheva Simona
2
1
(21-23, 21-19, 15-10)
10
Αργυριάδη Νικολέτα/Γρηγοριάδη Στέλλα
vs
Αλεξόγλου Ελένη/Πασχαλάκη Μυρτώ
1
2
(17-21, 21-16, 8-15)
11
Χατζηδημητρίου Γεωργία/Kimble Chloe
vs
Κόκλα Τάνια/Χαρατσίδου Ηλέκτρα
2
1
(17-21, 21-11, 15-7)
12
Αργυρίου Ειρήνη/Ζωίδου Ελπινίκη
vs
Αλεξόγλου Ελένη/Πασχαλάκη Μυρτώ
1
2
(12-21, 21-19, 12-15)
13
Χατζηδημητρίου Γεωργία/Kimble Chloe
vs
Αλεξόγλου Ελένη/Πασχαλάκη Μυρτώ
0
2
(17-21, 13-21)