1o Τουρνουά - Beach Bar MYLOS Πλάκα Λιτοχώρου (OPEN)

62523396 2758465630835764 5084631667985874944 n

Το 1ο circuit θα πραγματοποιηθεί στις 21-23 Ιουνίου στο Beach Bar MYLOS στην Πλάκα Λιτοχώρου. Ανήκει στην κατηγορία ΟΠΕΝ

 

Πληροφορίες

 
-Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6944603310, 6946210650
-Email: nabvcgr@gmail.com
-Τοποθεσία: Πλάκα Λιτοχώρου, Beach Bar MYLOS
-Συμμετοχές: Δικαίωμα συμμετοχής έχουν άνδρες και γυναίκες όλων των ηλικιών
                  Παράβολο συμμετοχής : 15 ευρώ ανά αθλητή
                  Οι αιτήσεις υποβάλλονται τηλεφωνικά στο 6944603310, nabvcgr@gmail.com,  μέχρι την Τρίτη 18 Ιουνίου στις 14:00
-Ημερομηνίες αγώνων: Προκριματικά: 
Παρασκευή 21/6 Τεχνική Σύσκεψη Ανδρών  Γυναικών 14:00

Σάββατο  22/6, Κυρίως Ταμπλό, Ομιλοι 09:00 Τεχνική Σύσκεψη/Ελεγχος Ομάδων Ανδρών, 12:00 Γυναικών
                               
-Αριθμός ομάδων κυρίως ταμπλό: Άνδρες 12 ομάδες, Γυναίκες 12 ομάδες-Αγωνιστικό σύστημα ομίλων 
-Κατάταξη ομάδων: Σύμφωνα με την ατομική βαθμολογία 2018, προσαυξημένη με αυτή του 2019
-Σύστημα προκριματικών: Ταμπλό μονού αποκλεισμού
-Εμφανίσεις αθλητών: ναι (κυρίως ταμπλό)
-Φιλοξενίες Αθλητών: Οχι

-Συντελεστής Βαθμολογίας: 0,2


Επαθλα ομάδων Αδρών
1η 270
2η 170
3η 100
5η - 8η  40
Σύνολο 800
Επαθλα Γυναικών
1η 220
2η 130
3η 70
5η 30
Σύνολο 550


Άνδρες

  ΑΘΛΗΤΗΣ 1  ΑΘΛΗΤΗΣ 2  ΣΥΝΟΛΟ ΟΜΑΔOΣ  
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ  
1 Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ 703.5 703 1.407  
2 Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β 651.25 651.25 1302.5  
3 Κόκκινος Β/Σακόγλου Χ 71 557.5 628.5  
4 Ευγενίδης Π/Τσολάκος Θ 380 103.5 483.5  
5 Κουρτίδης Α/Τζιουμάκας Σ 114.75 321.75 436.5  
6 Δάνας Λ/Θεοδωρίδης Δ 91.5 79.5 171  
7 Μαυροβουνιώτης Α/Χαραλαμπίδης Δ 0 30 30 WC
8 Hristov M/Latunov I 0 0 0 WC
           
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ 4 ΘΕΣΕΙΣ
1 Μπατζιλής Κ/Τερζόγλου Σ 146.5 21 167.5  
2 Γιαννάκος Ι/Κεσογλίδης Α 93 63 156  
3 Malesic B/Παπαδογούλας Α 25.5 82.5 108  
4 Μανωλάκης Β/Σακκάς Λ 42 54 96  
5 Καββαδάς Σ/Καλαντζής Α 93 0 93  
  Αυγητίδης Κ/Τσακιρίδης Κ 63 30 93  
7 Εφραιμίδης Ν/Μπογιατζόπουλος Κ 90 0 90  
8 Τσαπάκης Ν/Ψωμάς Γ 18 12 30  
9 Αλεξόπουλος Σ/Καββαδίας Π 0 0 0  
  Νταφούλης Α/Τριανταφύλλου Α 0 0 0  
  Σουλής Κ/Κουτσόγιαννος Κ 0 0 0  
  Πιπινάς Σ/Χασιώτης Β 0 0 0  
           

Γυναίκες

  ΑΘΛΗΤΗΣ 1  ΑΘΛΗΤΗΣ 2  ΣΥΝΟΛΟ ΟΜΑΔOΣ  
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ  
1 Καραγκούνη Δ/Κουρτίδου Π 633 302.5 935.5  
2 Αλτίνη Κ/Καλαμαρίδου Μ 285 285 570  
3 Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ 220 197.5 417.5  
4 Μάτιου Δ/Τερζίου Φ 410 0 410  
5 Τριγωνίδου Π/Χάνα Μ 55.5 184.5 240  
6 Αποστολίδου Σ/Kimble C 22.5 203.5 226  
7 Παρασκευαίδου Χ/Χατζηβασιλείου Β 42 81 123  
8 Βερνάρδου Α/Σφυρίου Ε 43.5 28.5 72 WC
  ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ 4 ΘΕΣΕΙΣ  
1 Δημητριάδου Σ/Πανταζή Φ 100.5 19.5 120  
2 Γεωργοπούλου Α/Κότσιρα Θ 56.25 56.25 112.5  
3 Dacheva P/Nikolova D 0 22.5 22.5  
4 Λεονταρίδου Ε/Πιλιτσίδου Σ-Ε 12 0 12  
5 Μοτσιάνου Σ/Πιτσιγκώνη Ε 0 9 9  
6 Κουμπαρά Μ/Βελεσιώτη Ε 0 0 0  
  Σεργιώτη Μ/Κύρκου Σ 0 0 0  
  Νικοπούλου Γ/Τσιάρα Ε 0 0 0  

Αποτελέσματα Γυναικών

Match No Phase Court Date Time Team A   Team B Result Duration
1 GROUP A 2 22.6 12.07 Καραγκούνη Δ./Κουρτίδου Π. vs Βερνάρδου Α/Σφυρίου Ε 2 - 0 ( 21 - 14 , 21 - 19 ,   -   ) 45
2 GROUP B 2 22.6 14.20 Αλτίνη Κ/Καλαμαρίδου Μ vs Dacheva P/Nikolova D 2 - 0 ( 21 - 19 , 21 - 16 ,   -   ) 46
3 GROUP C 2 22.6 12.57 Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ vs Ζεργιώτη Μ./Κύρκου Σ 2 - 0 ( 21 - 7 , 21 - 18 ,   -   ) 40
4 GROUP D 2 22.6 13.42 Μάτιου Δ/Τερζίου Φ vs Κουμπαρά Μ./Βελεσιώτη Ε 2 - 0 ( 21 - 6 , 21 - 9 ,   -   ) 33
5 GROUP A 2 22.6 15.16 Δημητριάδου Σ/Πανταζή Φ vs Βερνάρδου Α/Σφυρίου Ε 0 - 2 ( 13 - 21 , 16 - 21 ,   -   ) 36
6 GROUP B 2 22.6 11.25 Παρασκευαίδου Χ/Χατζηβασιλείου Β vs Dacheva P/Nikolova D 0 - 2 ( 12 - 21 , 11 - 21 ,   -   ) 36
7 GROUP C 2 22.6 16.00 Αποστολίδου Σ/Kimble C vs Ζεργιώτη Μ./Κύρκου Σ 2 - 0 ( 21 - 9 , 21 - 9 ,   -   ) 30
8 GROUP D 2 22.6 16.50 Τριγωνίδου Π/Χάνα Μ vs Κουμπαρά Μ./Βελεσιώτη Ε 1 - 2 ( 21 - 14 , 16 - 21 , 14 - 16 ) 48
9 GROUP A 2 22.6 17.42 Καραγκούνη Δ./Κουρτίδου Π. vs Δημητριάδου Σ/Πανταζή Φ 2 - 0 ( 21 - 13 , 21 - 10 ,   -   ) 37
10 GROUP B 1 22.6 19.20 Αλτίνη Κ/Καλαμαρίδου Μ vs Παρασκευαίδου Χ/Χατζηβασιλείου Β 2  - 0 ( 21 - 12 , 21 - 12 ,   -   ) 32
11 GROUP C 2 22.6 18.25 Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ vs Αποστολίδου Σ/Kimble C 2 - 1 ( 17 - 21 , 21 - 16 , 15 - 9 ) 55
12 GROUP D 2 22.6 19.30 Μάτιου Δ/Τερζίου Φ vs Τριγωνίδου Π/Χάνα Μ 2 - 0 ( 21 - 12 , 21 - 14 ,   -   ) 28
13 Quarter Final 1 23.6 10.00 Καραγκούνη Δ./Κουρτίδου Π. vs Dacheva P/Nikolova D 2 - 0 ( 21 - 19 , 29 - 27 ,   -   ) 56
14 Quarter Final 2 23.6 10.00 Παπαδοπούλου Χ./Χατζηδημητρίου Γ. vs Κουμπαρά Μ./Βελεσιώτη Ε 2 - 0 ( 21 - 14 , 21 - 19 ,   -   ) 39
15 Quarter Final 1 23.6 11.05 Μάτιου Δ/Τερζίου Φ vs Αποστολίδου Σ/Kimble C 2 - 1 ( 21 - 8 , 18 - 21 , 15 - 5 ) 47
16 Quarter Final 2 23.6 11.00 Αλτίνη Κ./Καλαμαρίδου Μ. vs Βερνάρδου Α/Σφυρίου Ε 2 - 0 ( 21 - 16 , 21 - 5 ,   -   ) 32
17 Semi Final 1 23.6 14.00 Καραγκούνη Δ./Κουρτίδου Π. vs Παπαδοπούλου Χ./Χατζηδημητρίου Γ. 2 - 0 ( 24 - 22 , 21 - 16 ,   -   ) 44
18 Semi Final 1 23.6 14.54 Μάτιου Δ/Τερζίου Φ vs Αλτίνη Κ./Καλαμαρίδου Μ. 2 - 0 ( 21 - 13 , 21 - 17 ,   -   ) 40
19 FINAL 1 23.6 17.50 Καραγκούνη Δ./Κουρτίδου Π. vs Μάτιου Δ/Τερζίου Φ 2 - 0 ( 21 - 17 , 21 - 14 ,   -   ) 45

Αποτελέσματα Ανδρών

Match No Phase Court Date Time Team A   Team B Result Duration
1 GROUP A 1 22.6 9.45 Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ vs Malesic B/Παπαδογούλας Α 2 - 0 ( 21 - 18 , 21 - 12 ,   -   ) 35
2 GROUP B 2 22.6 9.45 Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β vs Μανωλάκης Β/Σακκάς Λ 2 - 0 ( 21 - 19 , 21 - 17 ,   -   ) 42
3 GROUP C 1 22.6 10.25 Κόκκινος Β/Σακόγλου Χ vs Μαυροβουνιώτης Α/Χαραλαμπίδης Δ 2 - 1 ( 21 - 12 , 18 - 21 , 15 - 9 ) 52
4 GROUP D 2 22.6 10.33 Ευγενίδης Π/Τσολάκος Θ vs Hristov M/Latunov I 0 - 2 ( 14 - 21 , 18 - 21 ,   -   ) 42
5 GROUP A 1 22.6 11.22 Γιαννάκος Ι/Κεσογλίδης Α vs Malesic B/Παπαδογούλας Α 0 - 2 ( 18 - 21 , 22 - 24 ,   -   ) 48
6 GROUP B 1 22.6 12.20 Μπατζιλής Κ/Τερζόγλου Σ vs Μανωλάκης Β/Σακκάς Λ 2 - 0 ( 21 - 19 , 23 - 21 ,   -   ) 41
7 GROUP C 1 22.6 13.10 Δάνας Λ/Θεοδωρίδης Δ vs Μαυροβουνιώτης Α/Χαραλαμπίδης Δ 1 - 2 ( 15 - 21 , 21 - 16 , 12 - 15 ) 59
8 GROUP D 1 22.6 14.17 Κουρτίδης Α/Τζιουμάκας Σ vs Hristov M/Latunov I 1 - 2 ( 21 - 16 , 19 - 21 , 12 - 15 ) 59
9 GROUP A 1 22.6 15.24 Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ vs Γιαννάκος Ι/Κεσογλίδης Α 2 - 1 ( 21 - 17 , 19 - 21 , 15 - 9 ) 52
10 GROUP B 1 22.6 16.21 Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β vs Μπατζιλής Κ/Τερζόγλου Σ 2  - 1 ( 21 - 15 , 16 - 21 , 15 - 11 ) 58
11 GROUP C 1 22.6 17.27 Κόκκινος Β/Σακόγλου Χ vs Δάνας Λ/Θεοδωρίδης Δ 2 - 0 ( 21 - 16 , 21 - 19 ,   -   ) 39
12 GROUP D 1 22.6 18.14 Ευγενίδης Π/Τσολάκος Θ vs Κουρτίδης Α/Τζιουμάκας Σ 2 - 0 ( 21 - 19 , 21 - 19 ,   -   ) 46
13 Quarter Final 2 23.6 11.40 Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ vs Ευγενίδης Π./Τσολάκος Θ. 2 - 0 ( 21 - 11 , 21 - 17 ,   -   ) 41
14 Quarter Final 1 23.6 12.05 Hristov M/Latunov I vs Μαυροβουνιώτης Α./Χαραλαμπίδης Δ. 2 - 1 ( 21 - 15 , 15 - 21 , 15 - 9 ) 51
15 Quarter Final 2 23.6 12.25 Κόκκινος Β/Σακόγλου Χ vs Μπατζιλής Κ/Τερζόγλου Σ 2 - 0 ( 24 - 22 , 21 - 14 ,   -   ) 49
16 Quarter Final 1 23.6 13.10 Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β vs Malesic B/Παπαδογούλας Α 2 - 0 ( 21 - 16 , 21 - 18 ,   -   ) 35
17 Semi Final 1 23.6 16.10 Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ vs Hristov M/Latunov I 2 - 0 ( 21 - 14 , 21 - 14 ,   -   ) 34
18 Semi Final 1 23.6 16.50 Κόκκινος Β/Σακόγλου Χ vs Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β 0 - 2 ( 15 - 21 , 13 - 21 ,   -   ) 41
19 FINAL 1 23.6 18.50 Μπανιώτης Ρ/Τερζόγλου Γ vs Μιχελάκης Γ/Μούχλιας Β 2 - 1 ( 21 - 13 , 16 - 21 , 15 - 13 ) 49

 

P6230017P6230030