1o Τουρνουά - ΠΑΡΑΛΙΑ ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ - Θεσσαλονίκη

Το 1ο circuit θα πραγματοποιηθεί στις 22-24 Ιουνίου στην παραλία Δήμου Θερμαϊκού στους Νέους Επιβάτες Θεσσαλονίκης.

Οι ομάδες που θέλουν να αγωνιστούν μπορούν να δηλώνουν συμμετοχή στο τηλέφωνο που υπάρχει στην αφίσα & στο nabvcgr@gmail.com μέχρι την Τετάρτη 20 Ιουνίου στις 14:00

Οδηγίες προς αθλητές:
1. Όσοι δεν το έχουν κάνει, να πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους στο Μητρώο Αθλητή της ομοσπονδίας (αίτηση)
2. Να τακτοποιήσετε την Κάρτα Υγείας Αθλητή (κάρτα)

 

 afisa-1

Πληροφορίες

-Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6944603310, 6946210650
-Email: nabvcgr@gmail.com
-Τοποθεσία: Παραλία Δήμου Θερμαικού στις εγκαταστάσεις του El Bandana Beach Volley Club
-Συμμετοχές: Δικαίωμα συμμετοχής έχουν άνδρες και γυναίκες όλων των ηλικιών
                  Παράβολο συμμετοχής : 10 ευρώ ανά αθλητή
                  Οι αιτήσεις υποβάλλονται τηλεφωνικά στο 6944603310, nabvcgr@gmail.com,  μέχρι την Τετάρτη 20 Ιουνίου στις 14:00
-Ημερομηνίες αγώνων: Προκριματικά: Τεχνική Σύσκεψη Ανδρών Παρασκευή 22/6  16:00, Γυναικών 14:30
                               Κυρίως Ταμπλώ Ανδρών Τεχνική Σύσκεψη Σάββατο  23/6 08:30
                               Ταμπλό Γυναικών Τεχνική Σύσκεψη Σάββατο 23/6 11:30
-Αριθμός ομάδων κυρίως ταμπλό: Άνδρες 16 ομάδες, Γυναίκες 8 ομάδες-Αγωνιστικό σύστημα ομίλων 
-Σύστημα προκριματικών: Ταμπλό μονού αποκλεισμού
-Εμφανίσεις αθλητών: ναι (κυρίως ταμπλό)
Επαθλα ομάδων
-1η θέση ανδρών 300Ε, 2η θέση ανδρών 180Ε
-1η θέση γυναικών 200Ε, 2η θέση γυναικών 100Ε

Ενδέχεται ο αριθμός ομάδων του κυρίως ταμπλό να αλλάξει ανάλογα με τις συμμετοχές, όπως και η ώρα Τεχνικής Σύσκεψης των προκριματικών

Άνδρες

  Λιστα ανδρων Νέοι Επιβάτες        
1. Στίγγας Κ/Τσολάκος Θ 270 360 630  
2. Αγγουράς Κ/Κόκκινος Β 90 450 540  
3. Εφραιμίδης Ν/Μπατζιλής Κ 150 345 495  
4. Τσαγγαλίδης Κ/Χατζηγώγος Ν 255 240 495  
5. Αυγητίδης Κ/Ναζίρης Γ 255 180 435  
6. Hristov M/Kordev A 180 180 360  
7. Αλεξανδρίδης Δ/Αλεξανδρίδης Χ 165 165 330  
8. Δημητριάδης Μ/Νιώπας Δ 195 105 300  PWC
9. Γιαννάκος Ι/Κεσογλίδης Α 115 120 235  
10. Εφραιμίδης Δ/Χαραλαμπίδης Δ 0 90 90 WC
11. Georgi Alexandrov Botev/Nikolay Kaloqnov Kolev 0 0 0 WC
12. Βιολάρης Στ/Βογιατζόγλου Π 0 0 0 PWC
           
           
           
  Προκριματικά για 4 θέσεις        
1. Δάνας Λ/Θεοδωρίδης Δ 30 90 120  
2. Γούρμος Κ/Καλλιντέρης Αλ 90 0 90  
3. Μπουτόπουλος Κ/Παπας Ι 0 30 30  
4. Μπάλλος Γ/Παπαστεριανός Ε 0 0 0  
5. Γιάγκος Σωτ/Τσομπάνογλου Κ 0 0 0  
6. Καλτσίδης Π/Οσσας Γ 0 0 0  
7. Αλεξιου Δ/Πρώιος Γ 0 0 0  
8. Αντωνίου Π/Παπαδόπουλος Κ 0 0 0  
9. Iliev M/Slavchev B 0 0 0  
10. Stoyanov G/Petrov Kristian 0 0 0  
11. Ιορδάνου Γ/Kimble T 0 0 0  
12. Μπάρμπης Στ/Πετρίδης Θ 0 0 0  

Γυναίκες

  Λίστα Γυναικών Νέοι Επιβάτες        
1. Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ 375 405 780  
2. Κανταρτζή Ε/Kimble C 300 300 600  
3. Πλουμή Α/Ροδανού Ζ 210 300 510  
4. Αργυρίου Ε/Κλέπκου Μ 180 210 390  
5. Κοσκερίδου Σ/Πανταζή Φ 0 60 60 PWC
6. Stefani Tomova Kjosova/Eva Rusiqnova Petrova 0 0 0 WC
           
           
  Προκριματικά για 2 θέσεις        
1. Αλτίνη Κ/Καλαμαρίδου Μ 330 300 630  
2. Antonova Iva/Nikolova Desi 0 165 165  
3. Δαμιανίδου Σ/Κωστάκη Ιφ 90 60 150  
4. Βουλγαράκη Μ/Δημητριάδου Σ 0 60 60  
5. Γιαλαντζή Ε/Λεονταρίδου Ε. 0 45 45  
6. Θεοδωράκου Κ/Παναγιωτίδου Λ 0 0 0  
7. Λεούδη Μ/Χατζηαστερίου Μ 0 0 0  

Αποτελέσματα Γυναικών

P6240058

I Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ vs Stefani Tomova Kjosova/Eva Rusiqnova Petrova 2 - 1
I Antonova Iva/Nikolova Desi vs Πλουμή Α/Ροδανού Ζ 2 - 0
I Κανταρτζή Ε/Kimble C vs Κοσκερίδου Σ/Πανταζή Φ 2 - 0
I Γιαλαντζή Ε/Λεονταρίδου Ε. vs Αλτίνη Κ/Καλαμαρίδου Μ 2 - 0
II Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ vs Antonova Iva/Nikolova Desi 0 - 2
II Κανταρτζή Ε/Kimble C vs Γιαλαντζή Ε/Λεονταρίδου Ε. 2 - 0
7 Stefani Tomova Kjosova/Eva Rusiqnova Petrova vs Πλουμή Α/Ροδανού Ζ 2 - 0
7 Κοσκερίδου Σ/Πανταζή Φ vs Αλτίνη Κ/Καλαμαρίδου Μ 0 - 2
5 Stefani Tomova Kjosova/Eva Rusiqnova Petrova vs Γιαλαντζή Ε/Λεονταρίδου Ε. 2 - 0
5 Αλτίνη Κ/Καλαμαρίδου Μ vs Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ 1 - 2
Ημ Antonova Iva/Nikolova Desi vs Stefani Tomova Kjosova/Eva Rusiqnova Petrova 2 - 0
Ημ Κανταρτζή Ε/Kimble C vs Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ 1 - 2
Τελ Antonova Iva/Nikolova Desi vs Παπαδοπούλου Χ/Χατζηδημητρίου Γ 0 - 2

Αποτελέσματα Ανδρών

P6240072

Στίγγας/Τσολάκος vs Botev/Kolev 0 <-> 2 15-21, 16-21
Εφραιμίδης Ν/Μπατζιλής vs Μπουτόπουλος/Παππάς 2 <-> 0 21-19, 21-16
Τσαγγαλίδης/Χατζηγώγος vs Βιολάρης/Βογιατζόγλου 2 <-> 0 21-13, 21-14
Αγγουράς/Κόκκινος vs Αντωνίου/Παπαδόπουλος 2 <-> 1 21-22, 21-15, 15-12
Αλεξανδρίδης/Αλεξανδρίδης vs Δάνας/Θεοδωρίδης 0 <-> 2 19-21, 13-21
Hristov/Kordev vs Εφραιμίδης Δ/Χαραλαμπίδης 2 <-> 1 21-8, 19-21, 15-11
Δημητριάδης/Νιώπας vs Γιαννάκος/Κεσογλίδης 2 <-> 0 21-12, 21-9
Αυγητίδης/Ναζίρης vs Γούρμος/Καλλιντέρης 1 <-> 2 21-23, 21-13, 8-15
Botev/Kolev vs Δημητριάδης/Νιώπας 0 <-> 2 12-21, 15-21
Εφραιμίδης Ν/Μπατζιλής vs Γούρμος/Καλλιντέρης 2 <-> 0 21-18, 21-15
Αγγουράς/Κόκκινος vs Δάνας/Θεοδωρίδης 0 <-> 2 15-21, 16-21
Τσαγγαλίδης/Χατζηγώγος vs Hristov/Kordev 0 <-> 2 13-21, 17-21
Στίγγας/Τσολάκος vs Γιαννάκος/Κεσογλίδης 0 <-> 2 21-23, 19-21
Μπουτόπουλος/Παππάς vs Αυγητίδης/Ναζίρης 2 <-> 1 21-16, 21-10
Αντωνίου/Παπαδόπουλος vs Αλεξανδρίδης/Αλεξανδρίδης 0 <-> 2 9-21, 16-21
Βιολάρης/Βογιατζόγλου vs Εφραιμίδης Δ/Χαραλαμπίδης 0 <-> 2 19-21, 13-21
Γύρος Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα
9 Αγγουράς/Κόκκινος vs Εφραιμίδης Δ/Χαραλαμπίδης 2 <-> 1 21-16, 20-22, 15-13
9 Botev/Kolev vs Μπουτόπουλος/Παππάς 2 <-> 0 21-18, 27-25
9 Γούρμος/Καλλιντέρης vs Γιαννάκος/Κεσογλίδης 0 <-> 2 13-21, 11-21
9 Αλεξανδρίδης/Αλεξανδρίδης vs Τσαγγαλίδης/Χγώγος 2 <-> 1 15-21, 21-19, 15-7
5 Δημητριάδης/Νιώπας vs Αγγουράς/Κόκκινος 2 <-> 0  
5 Δάνας/Θεοδωρίδης vs Botev/Kolev 0 <-> 2  
5 Hristov/Kordev vs Γιαννάκος/Κεσογλίδης 2 <-> 0  
5 Εφραιμίδης/Μπατζιλής vs Αλεξανδρίδης Δ/Αλεξανδρίδης Χ 2 <-> 0  
Ημ Δημητριάδης/Νιώπας   Εφραιμίδης Ν/Μπατζιλής 2 <-> 0  
Ημ Hristov/Kordev   Botev/Kolev  2  <->  0  
Τελ Δημητριάδης/Νιώπας   Hristov/Kordev  2 <->   0