2o Junior - Beach Training Xarama Αλεξανδρούπολη

 

Το 2ο Junior North θα πραγματοποιηθεί στις 10-12 Ιουλίου στο Beach Training Xarama στην Αλεξανδρούπολη

 106986092 609424806372985 8763483902858044316 n

Πληροφορίες

 

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (Event Regulations)  
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ: JUNIOR, U-19  
ΥΠΟΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΦΥΛΟ/ΗΛΙΚΙΕΣ κλπ): ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΣΙΑ: Junior North  
ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ (Νομός/Περιοχή): Αλεξανδρούπολη, Xarama Beach Bar Training Center  
ΦΟΡΕΑΣ: North Area Circuit  
ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ        
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ: 10-12 Ιουλίου 2020  
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΩΝ / ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑ : Κύριος Φορέας: North Area Circuit Συνδιοργανωτής Φορέας Xarama Beach Bar Training Center
Τοπικός Υπεύθυνος: Ηλίας Κρεούζης
Υπεύθυνος Αγωνιστικού: Θανάσης Δράμπας
Τεχνικός Υπεύθυνος ΕΟΠΕ:  
Υπεύθυνος Διαιτησίας:  
Πληροφορίες: Θανάσης Δράμπας (693 698 4447), Ηλίας Κρεούζης (693 238 5515)
email: nabvcgr@gmail.com
   
web site/FB page: nabvc.gr
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ & ΕΓΓΡΑΦΕΣ: Φύλο:  ΑΝΔΡΩΝ  -  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Ηλικιακό όριο (εφόσον υπάρχει):2003κορίτσια, 2002 αγόρια
Αλλες προδιαγραφές συμμετοχής ή ειδικοί όροι:-
Τρόπος Εγγραφής:  Με mail στο  nabvcgr@gmail.com ή τηλεφωνικά 693 698 4447, 693 238 5515
Deadline για εγγραφή:  Τετάρτη 8 Ιουλίου, 18:00
Παράβολο Συμμετοχής (εφόσον υπάρχει): 15,00€ ανά αθλητή/30,00€ ανά ομάδα
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ & ΩΡΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΟΜΑΔΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ:-
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΩ: Σάββατο 11/7 και ώρα 8:30 Αλεξανδρούπολη, Beach Bar Xarama Κυρίως Ταμπλό Αγοριών, και 12:00 Κυρίως Ταμπλό Κοριτσιών
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ & ΩΡΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ:  ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ:-
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΩ: ΣΑΒΒΑΤΟ 4/5 και ώρα 9:00 Κυρίως Ταμπλό Αγοριών και 13:00 Κυρίως Ταμπλό Κοριτσιών
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ: ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ NORTH 2020
ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΜΑΔΩΝ ΣΕ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ:  ΑΝΔΡΩΝ 8 ΟΜΑΔΕΣ, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12 ΟΜΑΔΕΣ 
ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΜΑΔΩΝ ΣΕ ΠΡΟΚΡΙΜΜΑΤΙΚΑ:   
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ DOUBLE KNOCK OUT
ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ (σετ, πόντοι κλπ) ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΗΣ ΕΟΠΕ
ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΕΣ ΑΘΛΗΤΩΝ:  ΌΧΙ
ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ (TOPS) ΑΠΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ:   ΝΑΙ, Ταμπλό
ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΕ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ:  ΌΧΙ
ΝΕΡΑ ΣΕ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ:   NAI
 

1) Παρακαλούνται οι αθλητές να προσκομίσουν αποδεικτικό της Καρτας Υγείας καθώς και το έγγραφο Covid                                        (https://gga.gov.gr/images/Deltio_Katagrafis_V3.pdf)   

2)Ο αριθμός των ομάδων καθώς και οι ώρες έναρξης, μπορεί να αλλάξουν ανάλογα με τις συμμετοχές

3)Οι πρώτοι νικητές θα πάρουν δώρα ERREA

Υπεύθυνος διοργάνωσης: Δραμπας Θανάσης +306936984447

Άνδρες

  ΟΜΑΔΑ ΑΘΛΗΤΗΣ 1 ΑΘΛΗΤΗΣ 2 ΣΥΝΟΛΟ
1 Καραμανίδης Κοσμάς/Μήλιας Γιώργος 0 0 0
2 Βαφειάδης Δημήτρης/Κωτούλας Παύλος 0 0 0
3 Κεσκίνης Κυριάκος/Κοντοστάθης Ανδρέας 0 0 0
4 Πετρίδης Αλέξανδρος/Σουσουρίδης Δημήτρης 0 0 0
5 Βαφειάδης Τάσος/Παπαναστασίου Στέφανος 0 0 0
6 Μουχταρίδης Αθανάσιος/Τοκαμάνης Αλέξανδρος 0 0 0
7 Πατλάκας Δημοσθένης/Σισμανίδης Πέτρος 0 0 0
8 Κουματζίδης Δρόσος/Χατζημαρινάκης Χαράλαμπος 0 0 0
9 Αλεξιάδης Μάριος/Μπαμπλής Κυριάκος 0 0 0
10 Ουζουνίδης Κώστας/Σκαρλατίδης Στέλιος 0 0 0
11 Καρράς Γιώργος/Παλαβουζόπουλος Παναγιώτης 0 0 0

Γυναίκες

  ΟΜΑΔΑ ΑΘΛΗΤΡΙΑ 1 ΑΘΛΗΤΡΙΑ 2 ΣΎΝΟΛΟ
1 Γρηγοριάδη Γεωργία/Καράμπαση Μαρία 90 90 180
2 Μόκαλη Γεωργία/Μόκαλη Δήμητρα 75 75 150
3 Κουτσολουκά Αθανασία/Μιχαηλίδου Αννα 60 60 120
4 Μπούγια Αριάδνη/Μπούγια Μαρκέλλα 45 30 75
5 Παπαφινη Ε./Σιχλετίδη Φ. 30 30 60
6 Ανδρεάδη Αρτεμις/Τσακαλίδου Μαρία 0 0 0
7 Γαιτάνη Μαρία/Στογιάδου Ελένη 0 0 0
8 Μπαρή Αμαλία/Σαχπατζίδη Ναταλία 0 0 0
9 Μποτανη Μαργαρίτα/Ουρειλιδου Χριστίνα 0 0 0
10 Βαμβακίδου Κατερίνα/Μεροδουλάκη Αλεξάνδρα 0 0 0

Αποτελέσματα Γυναικών

Νούμερο Αγώνα Ημερομηνία Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα
1   ΓΑΙΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ/ΣΤΟΓΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  vs ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ/ ΜΕΡΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0 <-> 2
2   ΜΠΟΤΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ/ΟΥΡΕΙΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ vs BYE 2 <-> 0
3   ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ/ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  vs BYE 2 <-> 0
4   ΜΠΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ/ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  vs BYE 2 <-> 0
5   ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ/ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ vs ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ/ ΜΕΡΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2 <-> 0
6   ΠΑΠΑΦΙΔΗ ΕΛΕΝΑ/ΣΙΧΛΕΤΙΔΗ ΦΙΛΙΩ  vs ΜΠΟΤΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ/ΟΥΡΕΙΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0 <-> 2
7   ΜΠΟΥΓΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ/ΜΠΟΥΓΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ vs ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ/ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  0 <-> 2
8   ΜΟΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ/ΜΟΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ vs ΜΠΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ/ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  2 <-> 1
9   BYE vs ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ/ ΜΕΡΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0 <-> 2
10   BYE vs ΠΑΠΑΦΙΔΗ ΕΛΕΝΑ/ΣΙΧΛΕΤΙΔΗ ΦΙΛΙΩ  0 <-> 2
11   BYE vs ΜΠΟΥΓΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ/ΜΠΟΥΓΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 0 <-> 2
12   ΓΑΙΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ/ΣΤΟΓΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  vs ΜΠΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ/ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  0 <-> 2
13   ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ/ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ vs ΜΠΟΤΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ/ΟΥΡΕΙΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2 <-> 0
14   ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ/ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  vs ΜΟΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ/ΜΟΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1 <-> 2
15   ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ/ ΜΕΡΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ vs ΠΑΠΑΦΙΔΗ ΕΛΕΝΑ/ΣΙΧΛΕΤΙΔΗ ΦΙΛΙΩ  2 <-> 0
16   ΜΠΟΥΓΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ/ΜΠΟΥΓΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ vs ΜΠΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ/ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  0 <-> 2
17   ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ/ ΜΕΡΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ vs ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ/ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  0 <-> 2
18   ΜΠΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ/ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  vs ΜΠΟΤΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ/ΟΥΡΕΙΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2 <-> 0
19   ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ/ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ vs ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ/ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  2 <-> 1
20   ΜΟΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ/ΜΟΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ vs ΜΠΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ/ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  0 <-> 2
21   ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ/ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ vs ΜΠΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ/ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  2 <-> 1

Αποτελέσματα Ανδρών

Νούμερο Αγώνα Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα
1 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ΣΟΥΣΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ vs ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ/ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0 <-> 2
2 ΜΟΥΧΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ/ΤΟΚΟΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ vs BYE 2 <-> 0
3 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ/ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ vs BYE 2 <-> 0
4 ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ/ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ vs ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΡΟΣΟΣ/ΧΑΤΖΗΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2 <-> 1
5 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ/ΜΗΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  vs ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ/ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2 <-> 0
6 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ/ΜΠΑΜΠΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ vs ΜΟΥΧΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ/ΤΟΚΟΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1 <-> 2
7 ΚΑΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/ΠΑΛΑΒΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  vs ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ/ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2 <-> 0
8 ΚΕΣΚΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ/ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  vs ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ/ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1 <-> 2
9 ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΡΟΣΟΣ/ΧΑΤΖΗΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ vs ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ/ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2 <-> 0
10 BYE vs ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ/ΜΠΑΜΠΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0 <-> 2
11 BYE vs ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ/ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0 <-> 2
12 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ΣΟΥΣΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ vs ΚΕΣΚΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ/ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  0 <-> 2
13 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ/ΜΗΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  vs ΜΟΥΧΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ/ΤΟΚΟΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2 <-> 1
14 ΚΑΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/ΠΑΛΑΒΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  vs ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ/ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1 <-> 2
15 ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΡΟΣΟΣ/ΧΑΤΖΗΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ vs ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ/ΜΠΑΜΠΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2 <-> 0
16 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ/ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ vs ΚΕΣΚΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ/ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  0 <-> 2
17 ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΡΟΣΟΣ/ΧΑΤΖΗΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ vs ΚΑΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/ΠΑΛΑΒΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  0 <-> 2
18 ΚΕΣΚΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ/ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  vs ΜΟΥΧΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ/ΤΟΚΟΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2 <-> 1
19 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ/ΜΗΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  vs ΚΑΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ/ΠΑΛΑΒΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  2 <-> 0
20 ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ/ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ vs ΚΕΣΚΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ/ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  2 <-> 0
21 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ/ΜΗΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  vs ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ/ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2 <-> 0

 

107826004 2850798848362498 3796112479045051542 n