2o Τουρνουά - ΛΙΜΝΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ εγκαταστάσεις ΔΗΝΑΚ - Καστοριά

 Το 2ο circuit θα πραγματοποιηθεί στις 29 Ιουνίου με 1η Ιουλίου στις εγκαταστάσεις ΔΗΝΑΚ στην λίμνη της Καστοριάς. Ανήκει στην κατηγορία ΟΠΕΝKASTORIA

Πληροφορίες

-Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6944603310, 6946210650
-Email: nabvcgr@gmail.com
-Τοποθεσία:Εγκαταστάσεις ΔΗΝΑΚ στην λίμνη της Καστοριάς, σε συνεργασία με το Δήμο Καστοριάς και τον Σύλλογο Πετοσφαίρισης και Πετοσφαίρισης στην Άμμο, Καστοριάς ΣΠΠΑΚ (Καστοριά Beach Volley Club)
-Συμμετοχές: Δικαίωμα συμμετοχής έχουν άνδρες και γυναίκες όλων των ηλικιών
                  Παράβολο συμμετοχής : 10 ευρώ ανά αθλητή
                  Οι αιτήσεις υποβάλλονται τηλεφωνικά στο 6944603310, nabvcgr@gmail.com,  μέχρι την Δευτέρα 25 Ιουνίου στις 14:00
-Ημερομηνίες αγώνων: Προκριματικά: Στη Θεσσαλονίκη, Πέμπτη 28/6, στις 17:00 στο ΕΑΚ Μίκρας. Στην Καστοριά, Παρασκευή 29/6 στις 12:00 (ενδέχεται να υπάρξει αλλαγή)
                               Κυρίως Ταμπλώ Ανδρών: Τεχνική Σύσκεψη Παρασκευή 20:30 στο γήπεδο, Αγώνες Σάββατο πρωί 09:00
                               Ταμπλό Γυναικών: Τεχνική Σύσκεψη Παρασκευή 17:00 στο γήπεδο, Αγώνες Παρασκευή 18:00
-Αριθμός ομάδων κυρίως ταμπλό: Άνδρες 12 ομάδες (αγωνιστικό σύστημα ομίλων), Γυναίκες 8 ομάδες (ταμπλό διπλού αποκλεισμού)
-Σύστημα προκριματικών: Ταμπλό μονού αποκλεισμού
-Εμφανίσεις αθλητών: ναι (κυρίως ταμπλό)
-Φιλοξενία: για τις 4 πρώτες ομάδες ανδρών, γυναικών
-Διατροφή: Ναι, Κυρίως Ταμπλό Ανδρών και Γυναικών
-Συντελεστής: 0,4
Επαθλα ομάδων
- 1η θέση ανδρών 350Ε, 2η θέση 200Ε
- 1η θέση γυναικών 200Ε, 2η θέση 140Ε

 

Άνδρες

ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ  
1 Μπανιώτης Ρ. / Τερζόγλου Γ. 239 239 478  
2 Μιχελάκης Γ. / Μούχλιας Β. 185 185 370  
3 Κουρτίδης Σ. / Τζιουμάκας Σ. 105 90 195  
4 Kimble N. / Ευγενίδης Π. 82,5 82,5 165  
5 Κόκκινος Β. / Νιώπας Δ. 15 144 159  
6 Γιαννάκος Ι. / Καββαδάς Σ. 57 63 120  
7 Δάνας Λ. / Θεοδωρίδης Δ. 57 57 114  
8 Στίγγας Κ. / Τσολάκος Θ. 54 57 111  
9 Μπατζιλής Κ. / Σκαρλατίδης Ν. 27 27 54 WC
10 Τσαγγαλίδης Κ. / Χατζηγώγος Ν. 24 24 48 WC
  ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (προκρίνονται 2 ομάδες)
1 Μπουτόπουλος Κ. / Παππάς Ι.  0 66 66  
2 Καλιανίδης Γ. / Τζαμπάζης Α. 39 0 39  
3 Αυγητίδης Κ. / Τσακιρίδης Κ. 24 0 24  
4 Αλεξανδρίδης Δ. / Αλεξανδρίδης Χ. 15 0 15  
5 Ιορδάνου Γ. / Kimble T. 3 3 6  
6 Ανανιάδης Στ. / Πετρίδης Θ. 0 0 0  
  Γεωργιάδης Α. /Παπαχρήστου Χ 0 0 0  

Γυναίκες

ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ  
1 Καραγκούνη Δ. / Σαρακατσάνη Θ. 182 182 364  
2 Βαρδοπούλου Α. / Κουρτίδου Β. 156 156 312  
3 Αλτίνη Κ. /Καλαμαρίδου Μ. 105 105 210  
4 Kimble C. / Καταρτζή Ε. 64 64 128  
5 Παρασκευαίδου Χ. / Χατζηβασιλείου Β. 0 0 0 PWC
  Αργυρίου Α. /Βαϊνά Π. 0 0 0 WC
  ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (προκρίνονται 2 ομάδες)
1 Βουλγαράκη Μ. / Δημητριάδου Σ. 42 42 84  
2 Κοσκερίδου Σ. / Πανταζή Φ. 0 0 0  
  Μίχου Κ. / Παπαδοπούλου Β. 0 0 0  
  Ήργη Φ. / Μέλλιου Α. 0 0 0  

Αποτελέσματα Ανδρών

1 Μπανιώτης Ρ. / Τερζόγλου Γ. vs Μπατζιλής Κ. / Σκαρλατίδης Ν. 2 - 0
2 Μιχελάκης Γ. / Μούχλιας Β. vs Τσαγγαλίδης Κ. / Χατζηγώγος Ν. 2 - 0
3 Κουρτίδης Σ. / Τζιουμάκας Σ. vs Καλιανίδης Γ. / Τζαμπάζης Α. 2 - 0
4 Kimble N. / Ευγενίδης Π. vs Αλεξανδρίδης Δ./ Αλεξανδρίδης Χ. 2 - 0
5 Αγγουράς Κ./ Δάνας Λ. vs Μπατζιλής Κ. / Σκαρλατίδης Ν. 1 - 2
6 Στίγγας Κ. / Τσολάκος Θ. vs Τσαγγαλίδης Κ. / Χατζηγώγος Ν. 2 - 0
7 Γιαννάκος Ι. / Καββαδάς Σ. vs Καλιανίδης Γ. / Τζαμπάζης Α. 0 - 2
8 Κόκκινος Β. / Νιώπας Δ. vs Αλεξανδρίδης Δ./ Αλεξανδρίδης Χ. 2 - 0
9 Μπανιώτης Ρ. / Τερζόγλου Γ. vs Αγγουράς Κ./ Δάνας Λ. 2 - 0
10 Μιχελάκης Γ. / Μούχλιας Β. vs Στίγγας Κ. / Τσολάκος Θ. 2  - 0
11 Κουρτίδης Σ. / Τζιουμάκας Σ. vs Γιαννάκος Ι. / Καββαδάς Σ. 2 - 0
12 Kimble N. / Ευγενίδης Π. vs Κόκκινος Β. / Νιώπας Δ. 0 - 2
13 Μιχελάκης Γ. / Μούχλιας Β. vs Μπατζιλής Κ. / Σκαρλατίδης Ν. 1 - 2
14 Κουρτίδης Σ. / Τζιουμάκας Σ. vs Στίγγας Κ. / Τσολάκος Θ. 2 - 0
15 Κόκκινος Β. / Νιώπας Δ. vs Καλιανίδης Γ. / Τζαμπάζης Α. 2 - 0
16 Μπανιώτης Ρ. / Τερζόγλου Γ. vs Kimble N./ Ευγενίδης Π. 2 - 1
17 Μπατζιλής Κ. / Σκαρλατίδης Ν. vs Κουρτίδης Σ. / Τζιουμάκας Σ. 1 - 2
18 Κόκκινος Β. / Νιώπας Δ. vs Μπανιώτης Ρ. / Τερζόγλου Γ. 0 - 2
19 Κουρτίδης Σ. / Τζιουμάκας Σ. vs Μπανιώτης Ρ. / Τερζόγλου Γ. 0 - 2

P7010030

Αποτελέσματα Γυναικών

I Καραγκούνη Δ. / Σαρακατσάνη Θ. vs Ήργη Φ. / Μέλλιου Α. 2 <-> 0
I Αργυρίου Α. /Βαενά Π. vs Παρασκευαίδου Χ. / Χατζηβασιλείου Β. 1 <-> 2
I Αλτίνη Κ. /Καλαμαρίδου Μ. vs Kimble C. / Κανταρτζή Ε. 2 <-> 1
I Βουλγαράκη Μ. / Δημητριάδου Σ. vs Βαρδοπούλου Α. / Κουρτίδου Β. 0 <-> 2
II Καραγκούνη Δ. / Σαρακατσάνη Θ. vs Παρασκευαίδου Χ. / Χατζηβασιλείου Β. 2 <-> 0
II Αλτίνη Κ. /Καλαμαρίδου Μ. vs Βαρδοπούλου Α. / Κουρτίδου Β. 2 <-> 1
7 Ήργη Φ. / Μέλλιου Α. vs Αργυρίου Α. /Βαενά Π. 1 <-> 2
7 Kimble C. / Κανταρτζή Ε. vs Βουλγαράκη Μ. / Δημητριάδου Σ. 2 <-> 1
5 Αργυρίου Α. /Βαενά Π. vs Βαρδοπούλου Α. / Κουρτίδου Β. 2 <-> 0
5 Kimble C. / Κανταρτζή Ε. vs Παρασκευαίδου Χ. / Χατζηβασιλείου Β. 2 <-> 1
Ημ Καραγκούνη Δ. / Σαρακατσάνη Θ. vs Αργυρίου Α. /Βαενά Π. 2 <-> 0
Ημ Αλτίνη Κ. /Καλαμαρίδου Μ. vs Kimble C. / Κανταρτζή Ε. 2 <-> 0
Τελ Καραγκούνη Δ. / Σαρακατσάνη Θ. vs Αλτίνη Κ. /Καλαμαρίδου Μ. 2 <-> 1

P7010087