3o Τουρνουά - Παραλία Ιτέας Φωκίδα (Challenger)

 Το 3ο circuit θα πραγματοποιηθεί στις 12-14 Ιουλίου στην παραλία Ιτέας στην Φωκίδα. Ανήκει στην Κατηγορία Challenger

Πληροφορίες

-Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6944603310, 6946210650
-Email: nabvcgr@gmail.com
-Τοποθεσία: Παραλία Ιτέας, Ξενοδοχείο Nafsika Beach
-Συμμετοχές: Δικαίωμα συμμετοχής έχουν άνδρες και γυναίκες όλων των ηλικιών
                  Παράβολο συμμετοχής : 10 ευρώ ανά αθλητή
                  Οι αιτήσεις υποβάλλονται τηλεφωνικά στο 6944603310, nabvcgr@gmail.com,  μέχρι την Τετάρτη 10 Ιουλίου στις 14:00
-Ημερομηνίες αγώνων: Προκριματικά: Ελεγχος ομάδων Παρασκευή 12/7 στις 16:00 στο χώρο του τουρνουά

-Ελεγχος ομαδων Γυναικών Σαββατο 13/7  στις 9:30. Εναρξη αγώνων στις 10:00. Ελεγχος ομάδων Ανδρών Σαββατο 13/7 στις 12:00. Εναρξη αγώνων στις 12:30

-Αριθμός ομάδων κυρίως ταμπλό: Άνδρες 8 ομάδες, Γυναίκες 8 ομάδες-Αγωνιστικό σύστημα ομίλων 
-Κατάταξη ομάδων: Σύμφωνα με την ατομική βαθμολογία North 2019
-Σύστημα προκριματικών: Ταμπλό μονού αποκλεισμού
-Εμφανίσεις αθλητών: ναι (κυρίως ταμπλό)
-Φιλοξενίες Αθλητών: σε 8 ομάδες
-Διατροφή:Σάντουιτς, φρούτα
Επαθλα:
1η θέση Ανδρών: 160Ε
2η θέση Ανδρών: 80Ε
3η θέση Ανδρών: 40Ε
1η θέση Γυναικών: 140Ε
2η θέση Γυναικών: 60Ε
3η θέση Γυναικών: 30Ε
65431494 1216611735166450 5949288561256693760 n
P7140145

 

Άνδρες

  Βαθμολογία North
 
  Βαθμοί Ομάδας Αθλητής 1 Αθλητής 2
1 Αλεξανδρίδης Δ./Μπατζιλής Κ. 225 60 165
2 Μανωλάκης Β./Σακκάς Λ. 120 60 60
3 Μανίκας Γ./Παπανδρόπουλος Χ. 120 60 60
4 Καρασαββίδης Β./Μονιάκης Γ. 60 60 0
5 Κουλαξής Δ./Χατζηγιαννάκης Α 0 0 0
6 Καντιώτης Γ./Ντόντης Ν. 0 0 0
7 Κοντοδήμας Κ./Παπασιδέρης Γ. 0 0 0
8 θα συμπληρωθεί μετά το πέρας των προκριματικών του Αντίρριου       

Γυναίκες

  Βαθμολογία North
 
  Σύνολο ομάδας Αθλητής 1 Αθλητής 2
1 Παρασκευαίδου Χ./Χατζηβασιλείου Β. 240 120 120
2 Μέγγου Δ./Μέγγου Ε. 0 0 0
3 Μάλφα Ε./Φιλίποβα Β. 0 0 0
4 Κουτσολουκά Α./Κουτσολουκά Ν. 0 0 0
5 Παπαδάκου Ι./Χατζηγεωργιάδου Γ. 0 0 0
6 Βασίλα Ε./Καραπαλίση Ε. 0 0 0
7 θα συμπληρωθεί μετά το πέρας των προκριματικών του Αντίρριου      
8 1 θέση προκριματικά Ιτέας      

Αποτελέσματα Ανδρών

Νο Αγώνα Ομάδα Α   Ομάδα Β   Σετ Πόντοι
  Αγώνες ομίλων        
1 Ευγενίδης Π./Εφραιμίδης Ν. vs BYE 2 - 0  
2 Μανωλάκης Β./Σακκάς Λ. vs Μεσσάλας Α./Μονιάκης Γ. 0 - 2 15-21,19-21
3 Αλεξανδρίδης Δ./Μπατζιλής Κ. vs Κοντοδήμας Κ./Παπασιδέρης Γ. 2 - 0 21-15,21-13
4 Μανίκας Γ./Παπανδρόπουλος Χ. vs Κουλαξής Δ./Χατζηγιαννάκης Α 2 - 0 21-13,21-15
5 Ευγενίδης Π./Εφραιμίδης Ν. vs Μεσσάλας Α./Μονιάκης Γ. 2 - 0 21-14,21-15
6 BYE vs Μανωλάκης Β./Σακκάς Λ. 0 - 2  
7 Αλεξανδρίδης Δ./Μπατζιλής Κ. vs Μανίκας Γ./Παπανδρόπουλος Χ. 2 - 0 21-13,21-16
8 Κοντοδήμας Κ./Παπασιδέρης Γ. vs Κουλαξής Δ./Χατζηγιαννάκης Α 0 - 2 17-21,17-21
Προημιτελική φάση: Οι νικητές προκρίνονται στους ημιτελικούς και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)        
9 Μεσσάλας Α./Μονιάκης Γ. vs Μανωλάκης Β./Σακκάς Λ.  2 -  0 21-19,21-17 
10 Μανίκας Γ./Παπανδρόπουλος Χ. vs Κουλαξής Δ./Χατζηγιαννάκης Α  2 -  20-22,21-16,15-10
  Ημιτελικοί        
11 Ευγενίδης Π./Εφραιμίδης Ν. vs Μανίκας Γ./Παπανδρόπουλος Χ.  2 -  21-19,21-16
12 Αλεξανδρίδης Δ./Μπατζιλής Κ. vs Μεσσάλας Α./Μονιάκης Γ.  2 -  21-17,21-16
           
  Τελικός (1η - 2η θέση)        
13 Ευγενίδης Π./Εφραιμίδης Ν. vs Αλεξανδρίδης Δ./Μπατζιλής Κ.  2 -  21-23,22-20,15-8

Αποτελέσματα Γυναικών

Νο Αγώνα Ομάδα Α   Ομάδα Β   Σετ Πόντοι
  Αγώνες ομίλων        
1 Παρασκευαίδου Χ./Χατζηβασιλείου Β. vs Μπραουζου/Σολτάτου 2 - 0 21-2,21-5
2 Μέγγου Δ./Μέγγου Ε. vs Κουτσολουκά Α./Κουτσολουκά Ν. 2 - 0 21-19,21-15
3 Δημητριάδου Σ./Πανταζή Φ. vs Βασίλα Ε./Καραπαλίση Ε. 2 - 1 15-21,21-16,19-17
4 Ζερβάκη/Λάιου vs Μάλφα Ε./Φιλίποβα Β. 0 - 2 17-21,19-21
5 Παρασκευαίδου Χ./Χατζηβασιλείου Β. vs Μέγγου Δ./Μέγγου Ε. 2 - 0 21-17,21-7
6 Μπραουζου/Σολτάτου vs Κουτσολουκά Α./Κουτσολουκά Ν. 0 - 2 3-21,7-21
7 Δημητριάδου Σ./Πανταζή Φ. vs Μάλφα Ε./Φιλίποβα Β. 2 - 0 21-11,21-7
8 Βασίλα Ε./Καραπαλίση Ε. vs Ζερβάκη/Λάιου 2 - 0 21-4,21-10
Προημιτελική φάση: Οι νικητές προκρίνονται στους ημιτελικούς και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)        
9 Μέγγου Δ./Μέγγου Ε. vs Κουτσολουκά Α./Κουτσολουκά Ν.  2 - 21-17,21-9 
10 Μάλφα Ε./Φιλίποβα Β. vs Βασίλα Ε./Καραπαλίση Ε.  0 - 5-21,11-21 
  Ημιτελικοί        
11 Παρασκευαίδου Χ./Χατζηβασιλείου Β. vs Βασίλα Ε./Καραπαλίση Ε.  2 - 21-14,21-17 
12 Δημητριάδου Σ./Πανταζή Φ. vs Μέγγου Δ./Μέγγου Ε.  1 - 2 15-21,21-17,10-15 
  Τελικός (1η - 2η θέση)        
13 Παρασκευαίδου Χ./Χατζηβασιλείου Β. vs Μέγγου Δ./Μεγγου Ε.  2 -  0  21-14,21-9