4o Τουρνουά - ΒΕΑCH BAR ‘‘PERROQUET’’ - Χαλκιδική

 Το 4ο circuit θα πραγματοποιηθεί στις 20-22 Ιουλίου στο BEACH BAR "PERROQUET" στην Ολυμπιάδα Χαλκιδικής. Ανήκει στην κατηγορία ΟΠΕΝ37303475 10211539577356368 8430266807654285312 n

Πληροφορίες

-Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6944603310, 6946210650
-Email: nabvcgr@gmail.com
-Τοποθεσία: Ολυμπιάδα Χαλκιδικής, Beach Bar Perroquet
-Συμμετοχές: Δικαίωμα συμμετοχής έχουν άνδρες και γυναίκες όλων των ηλικιών
                  Παράβολο συμμετοχής : 10 ευρώ ανά αθλητή
                  Οι αιτήσεις υποβάλλονται τηλεφωνικά στο 6944603310, nabvcgr@gmail.com,  μέχρι την Δευτέρα 16 Ιουλίου στις 14:00
-Ημερομηνίες αγώνων: Προκριματικά: Παρασκευή 20/7
                               Ελεγχος ομάδων γυναικών 14:30. Εναρξη προκριματικών 15:00
                               Ελεγχος ομάδων ανδρών 16:00. Εναρξη προκριματικών 16:30
                               Κυρίως Ταμπλώ Ανδρών: Σάββατο πρωί 08:30 έλεγχος ομάδων, 09:00 έναρξη ομίλων ανδρών
                               Ταμπλό Γυναικών: Σάββατο 12:00 έλεγχος ομάδων, 12:30 έναρξη αγώνων γυναικών
-Αριθμός ομάδων κυρίως ταμπλό: Άνδρες 16 ομάδες (αγωνιστικό σύστημα ομίλων), Γυναίκες 8 ομάδες (ταμπλό διπλού αποκλεισμού)
-Σύστημα προκριματικών: Ταμπλό μονού αποκλεισμού
-Εμφανίσεις αθλητών: ναι (κυρίως ταμπλό)
-Φιλοξενία: οχι
-Διατροφή:οχι
-Συντελεστής: 0,2
Επαθλα ομάδων
- 1η θέση ανδρών 350Ε, 2η θέση 200Ε
- 1η θέση γυναικών 240Ε, 2η θέση 140ΕP7220032

 

Άνδρες

  ΑΘΛΗΤΗΣ 1  ΑΘΛΗΤΗΣ 2  ΣΥΝΟΛΟ ΟΜΑΔOΣ  
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ  
1 Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. 496,5 496,5 993  
2 Δημητριάδης Θ./Σακόγλου Χ. 338,5 338,5 677  
3 Ευγενίδης Π./Kimble N. 267,5 267,5 535  
4 Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ. 227 189 416  
5 Κουρτίδης Α./Κουρτίδης Σ. 81 285 366  
6 Εφραιμίδης Ν./Μπατζιλής Κ. 75 112,5 188  
7 Στίγγας Κ./Τσολάκος Θ. 84 87 171  
8 Σκαρλατίδης Ν./Τσαγγαλίδης Κ. 112,5 48 161  
9 Δάνας Λ./Ζωλασταθιάδης Η. 81 0 81 WC 
10 Αυγητίδης Κ./Ναζίρης Γ. 42 24 66 WC
11 Βουλκίδης Θ./Σαρικείσογλου Μ. 0 0 0 WC
12 Αναστασιάδης Γ./Καμπούρης Γ. 0 0 0 PWC
           
  Προκριματικά 4 θέσεις
1 Καββαδάς Σ./Κόκκινος Β. 87 53 140  
2 Καφούρος Ι./Παππάς Ι. 15 114 129  
3 Καλιανίδης Γ./Κεσογλίδης Α. 69 57 126  
4 Αγγουράς Κ./Χατζηγώγος Ν. 24 48 72  
5 Σακκάς Λ./Σφυρίδης 33 33 66  
6 Αλεξανδρίδης Δ./Αλεξανδρίδης Χ. 39 24 63  
7 Ιορδάνου Γ./Kimble T 30 15 45  
8 Μανίκας Αθ./Μανωλάκης Β. 21 21 42  
9 Μπαρμπής Σ./Πετρίδης Θ. 0 18 18  
10 Βιολάρης Σ./Δάνας Γ. 7,5 0 7.5  
11 Kolev Nikolay/Mitev Konstantin 0 0 0  
12 Καμπούρης Θ./Κεπεσίδης Δ. 0 0 0  
13 Ματτθαίου Τα/Τερζόγλου Σ. 0 0 0  

Γυναίκες

  ΑΘΛΗΤΗΣ 1  ΑΘΛΗΤΗΣ 2  ΣΥΝΟΛΟ ΟΜΑΔOΣ  
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ  
1 Γεωργαντά Ε./Καπόλου Κ. 367,5 367,5 735  
2 Βαρδοπούλου Α./Κουρτίδου Β. 261 261 522  
3 Αλτίνη Κ./Καλαμαρίδου Μ. 195 195 390  
4 Κανταρτζή Ε./Kimble C. 162 162 324  
5 Αργυρίου Ε./Κλέπκου Μ. 144 95 239  
6 Βερνάρδου Α./Σφυρίου Ε. 30 0 30 WC
7          
8          
  Προκριματικά 2 θέσεις
1 Γεωργιάδη Κ./Ροδανού Ζ. 162 30 192  
2 Nikolova D./Παπαδοπούλου Χ. 0 178,5 178,5  
3 Βουλγαράκη Μ./Δημητριάδου Σ. 69 69 138  
4 Βλάχου Β./Πιτσιγκώνη Ε. 49 0 49  
5 Δαμιανίδου Σ./Κωστάκη Ιφ. 0 0 0  
6 Διαμαντή/Πετκίδου Σ. 0 0 0  WD

Αποτελέσματα Ανδρών

37644891 10156686254316108 1168576956753510400 n

Match No ΟΜΑΔΑ 1   ΟΜΑΔΑ 2 Αποτελέσματα  Διάρκεια
1 Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. vs Kolev N./Mitev K. 0 <-> 2 18-21, 10-21 40'
2 Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ. vs Μανίκας Αθ./Μανωλάκης Β. 2 <-> 0 21-9, 21-11 34'
3 Ευγενίδης Π./Kimble N. vs Βουλκίδης Θ./Σαρικείσογλου Μ. 2 <-> 1 19-21, 21-12, 15-13 56'
4 Δημητριάδης Θ./Σακόγλου Χ. vs Αναστασιάδης Γ./Καμπούρης Γ. 2 <-> 0 26-24, 21-15 48'
5 Στίγγας Κ./Τσολάκος Θ. vs Δάνας Λ./Ζωλασταθιάδης Η. 1 <-> 2 12-21, 21-19, 3-15 48'
6 Εφραιμίδης Ν./Μπατζιλής Κ. vs Σακκάς Λ./Σφυρίδης Ι 2 <-> 0 21-16, 21-19 44'
7 Σκαρλατίδης Ν./Τσαγγαλίδης Κ. vs Καφούρος Ι./Παππάς Ι. 2 <-> 0 21-14, 22-20 44'
8 Κουρτίδης Α./Κουρτίδης Σ. vs Αυγητίδης Κ./Τσακιρίδης Κ. 0 <-> 2 25-27, 14-21 38'
9 Kolev N./Mitev K. vs Σκαρλατίδης Ν./Τσαγγαλίδης Κ. 2 <-> 0 21-15, 21-16 41'
10 Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ. vs Αυγητίδης Κ./Τσακιρίδης Κ. 2 <-> 0 21-11, 21-16 35'
11 Δημητριάδης Θ./Σακόγλου Χ. vs Δάνας Λ./Ζωλασταθιάδης Η. 2 <-> 0 21-13, 21-14 44'
12 Ευγενίδης Π./Kimble N. vs Εφραιμίδης Ν./Μπατζιλής Κ. 2 <-> 0 21-16, 21-19 41'
13 Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. vs Καφούρος Ι./Παππάς Ι. 2 <-> 0 21-13, 21-16 37'
14 Μανίκας Αθ./Μανωλάκης Β. vs Κουρτίδης Α./Κουρτίδης Σ. 1 <-> 2 15-21, 28-26, 8-15 61'
15 Αναστασιάδης Γ./Καμπούρης Γ. vs Στίγγας Κ./Τσολάκος Θ. 2 <-> 1 17-21, 21-11, 15-11 56'
16 Βουλκίδης Θ./Σαρικείσογλου Μ. vs Σακκάς Λ./Σφυρίδης Ι 2 <-> 0 23-21, 21-13 47'
17   9 Εφραιμιδης Ν./Μπατζιλής Κ.  vs Αναστασιάδης Γ./Καμπούρης Γ. 2 <-> 0 21-16, 21-15 41'
18   9 Αυγητίδης Κ./Τσακιρίδης Κ. vs Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. 0 <-> 2 12-21, 12-21 34'
19   9 Δάνας Λ./Ζωλασταθιάδης Η. vs Βουλκίδης Θ./Σαρικεϊσογλού Μ. 2 <-> 0 22-20, 21-13 39'
20   9 Σκαρλατίδης Ν./Τσαγγαλίδης Κ. vs Κουρτίδης Α./Κουρτίδης Σ. 2 <-> 0 21-19, 21-19 45'
21   5 Kolev N./Mitev K vs Εφραιμίδης Ν./Μπατζιλής Κ. 2 <-> 0 21-17, 21-14 40'
22   5 Ευγενίδης Π./Kimble N. vs Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. 1 <-> 2 21-15, 19-21, 8-15 52'
23   5 Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ. vs Δάνας Λ./Ζωλασταθιάδης Η. 2 <-> 0 21-18, 21-16 51'
24   5 Δημητριάδης Θ./Σακόγλου Χ. vs Σκαρλατίδης Ν./Τσαγγαλίδης Κ. 2 <-> 0 21-13, 21-15 43'
25   Ημ Kolev N./Mitev K   Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. 1 <-> 2 21-16, 13-21, 12-15 59'
26   Ημ Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ.   Δημητριάδης Θ./Σακόγλου Χ. 2 <-> 1 21-19, 17-21, 15-10 63'
27   Τελ Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ.   Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ. 2 <-> 0 21-19, 22-20 49'

Αποτελέσματα Γυναικών

P7220022

Νούμερο Αγώνα Ώρα Έναρξης Γήπεδο Φάση Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα Διάρκεια
1 12.40 2 I Γεωργαντά Ε./Καπόλου Κ. vs Βερνάρδου Α./Σφυρίου Ε. 2 - 1 18-21, 21-13, 15-6 59'
2 13.44 2 I Αργυρίου Ε./Κλέπκου Μ. vs Κανταρτζή Ε./Kimble C. 2 - 1 18-21, 21-14, 15-8 54'
3 14.43 2 I Αλτίνη Κ./Καλαμαρίδου Μ. vs Γεωργιάδη Κ./Ροδανού Ζ. 2 - 0 21-14, 23-21 44'
4 15.33 2 I Nikolova D./Παπαδοπούλου Χρ. vs Βαρδοπούλου Α./Κουρτίδου Β. 2 - 1 19-21, 21-17, 15-10 57'
5 20.30 1 II Γεωργαντά Ε./Καπόλου Κ. vs Αργυρίου Ε./Κλέπκου Μ. 0 - 2 19-21, 18-21 40'
6 21.15 1 II Αλτίνη Κ./Καλαμαρίδου Μ. vs Nikolova D./Παπαδοπούλου Χρ. 0 - 2 18-21, 18-21 39'
7 10.00 1 7 Βερνάρδου Α./Σφυρίου Ε. vs Κανταρτζή Ε./Kimble C. 0 - 2 19-21, 19-21 40'
8 10.00 2 7 Γεωργιάδη Κ./Ροδανού Ζ. vs Βαρδοπούλου Α./Κουρτίδου Β. 0 - 2 17-21, 15-21 41
9 14.35 1 5 Κανταρτζή Ε./Kimble C. vs Αλτίνη Κ./Καλαμαρίδου Μ. 2 - 1 21-17, 11-21, 15-12 57'
10 15.37 1 5 Βαρδοπούλου Α./Κουρτίδου Β. vs Γεωργαντά Ε./Καπόλου Κ. 0 - 2 14-21, 15-21 39'
11 17.00 1 Ημ Αργυρίου Ε./Κλέπκου Μ. vs Κανταρτζή Ε./Kimble C. 2 - 0 21-12, 22-20 36'
12 17.41 1 Ημ Nikolova D./Παπαδοπούλου Χρ. vs Γεωργαντά Ε./Καπόλου Κ. 2 - 1 21-17, 12-21, 15-13 55'
13 21.00 1 Τελ Αργυρίου Ε./Κλέπκου Μ. vs Nikolova D./Παπαδοπούλου Χρ. 2 - 0 21-17, 21-19 39'