4o Τουρνουά - Beach Bar Perroquet, Ολυμπιάδα Χαλκιδικής (OPEN)

 Το 4ο circuit θα πραγματοποιηθεί στις 19-21 Ιουλίου στο Beach Bar Perroquet στην Ολυμπιάδα Χαλκιδικής.Ανήκει στην κατηγορία ΟΠΕΝ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (Event Regulations) 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ: OPEN  
ΥΠΟΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΦΥΛΟ/ΗΛΙΚΙΕΣ κλπ): ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΣΙΑ: Olympiada Open  
ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ (Νομός/Περιοχή): Ολυμπιάδα Χαλκιδικής  
ΦΟΡΕΑΣ: North Area Circuit  
ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ          
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ: 19-21/07/2019  
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΩΝ / ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑ : Κύριος Φορέας: North Area Circuit Συνδιοργανωτής Φορέας: Hellas Gold, Beach Bar Perroquet
Τοπικός Υπεύθυνος: Γιάννης Πετράκης
Υπεύθυνος Αγωνιστικού: Τσαϊρέλης Γιάννης, Έφη Κώστα
Τεχνικός Υπεύθυνος ΕΟΠΕ:  
Υπεύθυνος Διαιτησίας:  
Πληροφορίες: Έφη Κώστα (6944 603310)
email: nabvcgr@gmail.com
     
web site/FB page: nabvc.gr
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ & ΕΓΓΡΑΦΕΣ: Φύλο:  ΑΝΔΡΩΝ  -  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Ηλικιακό όριο (εφόσον υπάρχει):ΌΧΙ
Αλλες προδιαγραφές συμμετοχής ή ειδικοί όροι:-
Τρόπος Εγγραφής:  Με mail στο  nabvcgr@gmail.com ή στο bvregistration@volleyball.gr
Deadline για εγγραφή:  Τρίτη 16/07/2019 ΩΡΑ 14.00 
Παράβολο Συμμετοχής (εφόσον υπάρχει): 15,00€ ανά αθλητή/30,00€ ανά ομάδα
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ & ΩΡΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΟΜΑΔΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/7/19, 16:00 Ανδρών στην Ολυμπιάδα και Γυναικών 19/7/19, 17:00 στην Ολυμπιάδα
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΩ: ΣΑΒΒΑΤΟ 20/7/19 ΩΡΑ 9.00 Ανδρών ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ, και Γυναικών 20/07/19 ΩΡΑ 12.00 ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ & ΩΡΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ:  ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ: ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/7/19 στις 17:00 και ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/7/19 στις 18:00 στην ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΩ: ΣΑΒΒΑΤΟ 20/7/19 ΩΡΑ 9.30 ΑΝΔΡΩΝ και 12.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ: ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 2019
ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΜΑΔΩΝ ΣΕ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ:  ΑΝΔΡΩΝ 12 ΟΜΑΔΕΣ (8 ME ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ, 2 WC, 2 ΑΠO QT) ΓΥΝΑΙΚΩΝ 8 ΟΜΑΔΕΣ (4 ΜΕ ΒΑΔΘΜΟΛΟΓΙΑ,2 WC, 2 ΑΠΌ QT)
ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΜΑΔΩΝ ΣΕ ΠΡΟΚΡΙΜΜΑΤΙΚΑ:  ΕΩΣ 16 ΟΜΑΔΕΣ ( ME ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ )
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ MD MODIFIED POOL SYSTEM - QT SINGLE ELIMINATION
ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ (σετ, πόντοι κλπ) ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΗΣ ΕΟΠΕ
ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΕΣ ΑΘΛΗΤΩΝ:  ΌΧΙ
ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ (TOPS) ΑΠΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ:   ΝΑΙ, (για το κυρίως ταμπλό)
ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΕ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ:  ΌΧΙ
ΝΕΡΑ ΣΕ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ:   NAI
ΕΠΑΘΛΑ (σε χρήμα ή είδος):                  ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΕΠΑΘΛΩΝ
  Ανδρων   Γυναικών        
1  180 1 160        
2  100 2 100        
3  80 3 80        
-  80 - 80        
5  40 5 40        
-  40 - 40        
-  40 7          
-  40 -          
ΣΥΝΟΛΟ: € 600   € 500        
OLYMPIADA4 2019
P7210029

 

Άνδρες

  ΑΘΛΗΤΗΣ 1  ΑΘΛΗΤΗΣ 2  ΣΥΝΟΛΟ ΟΜΑΔOΣ  
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ  
1 Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ. 79.5 150 229.5  
2 Μανωλάκης Β./Σακκάς Λ. 99 99 198  
3 Αλεξανδρίδης Δ./Κόκκινος Β. 85 76 161  
4 Αυγητίδης Κ./Κουρτίδης Σ. 45 109.5 154.5  
5 Δάνας Λ./Θεοδωρίδης Δ. 63 63 126  
6 Ευγενίδης Π./Τσολάκος Θ. 90 22.5 112.5  
7 Όσσας Γ./Παπαδόπουλος Κ. 4.5 22.5 27  
8 Καβαρατζής Γ./Σκαρλατίδης Ν. 0 21 21  
9 Kolev N./Latunov I. 0 19 19  
10 Αρχοντούδης Σ./Κρεούζης Η. 0 0 0 WC
11 Αναστασιάδης Γ./Καμπούρης Γ. 0 0 0 WC

Γυναίκες

Κατάταξη Ομάδες Βαθμοί
1 Αποστολίδου Σ./Kimble C. 185.25
2 Κανταρτζή Ε./Χατζηδημητρίου Γ. 165.5
3 Δημητριάδου Σ./Πιλιτσίδου Σ-Ε. 129
4 Ζεργιώτη Μ./Κύρκου Σ. 24
5 Μοτσιάνου Σ./Πιτσιγκώνη Ε. 18
6 Antonova I./Nikolova D. 15
7 Αργυρίου Ε./Δαμιανίδου Σ. 0
8 Angelova S./Mishonova I. 0

Αποτελέσματα Ανδρών

Match No Phase Court Date Time Team A   Team B Result Duration
1 GROUP A 1 20/7/2019 10.00 Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ. vs Kolev N./Latunov I. 1 - 2 ( 21 - 13 , 18 - 21 , 10 - 15 ) 54
2 GROUP B 2 20/7/2019 10.00 Μανωλάκης Β./Σακκάς Λ. vs Αρχοντούδης Σ./Κρεούζης Η. 2 - 0 ( 21 - 19 , 21 - 14 ,   -   ) 35
3 GROUP C 1 20/7/2019 11.05 Αλεξανδρίδης Δ./Κόκκινος Β. vs Αναστασιάδης Γ./Καμπουρης Γ. 2 - 1 ( 17 - 21 , 21 - 18 , 15 - 12 ) 52
4 GROUP D 2 20/7/2019 10.40 Αυγητίδης Κ./Κουρτίδης Σ. vs Μπαρμπής Σ./Πετρίδης Θ. 2 - 0 ( 21 - 0 , 21 - 0 ,   -   ) 1
5 GROUP A 2 20/7/2019 12.00 Καβαρατζής Γ./Σκαρλατίδης Ν. vs Kolev N./Latunov I. 1 - 2 ( 10 - 21 , 21 - 14 , 12 - 15 ) 57
6 GROUP B 1 20/7/2019 12.05 Όσσας Γ./Παπαδόπουλος Κ. vs Αρχοντούδης Σ./Κρεούζης Η. 2 - 0 ( 21 - 17 , 21 - 13 ,   -   ) 40
7 GROUP C 1 20/7/2019 12.55 Ευγενίδης Π./Τσολάκος Θ. vs Αναστασιάδης Γ./Καμπουρης Γ. 2 - 0 ( 21 - 14 , 21 - 16 ,   -   ) 41
8 GROUP D 2 20/7/2019 13.00 Δάνας Λ./Θεοδωρίδης Δ. vs Μπαρμπής Σ./Πετρίδης Θ. 2 - 0 ( 21 - 0 , 21 - 0 ,   -   ) 1
9 GROUP A 1 20/7/2019 17.10 Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ. vs Καβαρατζής Γ./Σκαρλατίδης Ν. 2 - 0 ( 21 - 18 , 21 - 13 ,   -   ) 39
10 GROUP B 1 20/7/2019 17.55 Μανωλάκης Β./Σακκάς Λ. vs Όσσας Γ./Παπαδόπουλος Κ. 2  - 0 ( 21 - 18 , 21 - 19 ,   -   ) 40
11 GROUP C 1 20/7/2019 18.40 Αλεξανδρίδης Δ./Κόκκινος Β. vs Ευγενίδης Π./Τσολάκος Θ. 2 - 0 ( 21 - 19 , 21 - 19 ,   -   ) 47
12 GROUP D 1 20/7/2019 19.35 Αυγητίδης Κ./Κουρτίδης Σ. vs Δάνας Λ./Θεοδωρίδης Δ. 0 - 2 ( 10 - 21 , 10 - 21 ,   -   ) 35
13 Quarter Final 1 21/7/2019 11.35 Μανωλάκης Β./Σακκάς Λ. vs Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ. 2 - 0 ( 23 - 21 , 21 - 18 ,   -   ) 40
14 Quarter Final 1 21/7/2019 12.25 Αλεξανδρίδης Δ./Κόκκινος Β. vs Όσσας Γ./Παπαδόπουλος Κ. 2 - 0 ( 21 - 11 , 21 - 16 ,   -   ) 34
15 Quarter Final 1 21/7/2019 13.05 Δάνας Λ./Θεοδωρίδης Δ. vs Ευγενίδης Π./Τσολάκος Θ. 2 - 0 ( 22 - 20 , 21 - 19 ,   -   ) 50
16 Quarter Final 1 21/7/2019 14.05 Kolev N./Latunov I. vs Αυγητίδης Κ./Κουρτίδης Σ. 2 - 0 ( 21 - 12 , 21 - 11 ,   -   ) 35
17 Semi Final 1 21/7/2019 17.40 Μανωλάκης Β./Σακκάς Λ. vs Αλεξανδρίδης Δ./Κόκκινος Β. 1 - 2 ( 21 - 15 , 11 - 21 , 15 - 17 ) 52
18 Semi Final 1 21/7/2019 18.44 Δάνας Λ./Θεοδωρίδης Δ. vs Kolev N./Latunov I. 0 - 2 ( 16 - 21 , 19 - 21 ,   -   ) 46
19 FINAL 1 21/7/2019 20.45 Αλεξανδρίδης Δ./Κόκκινος Β. vs Kolev N./Latunov I. 1 - ( 21  - 23 , 21 - 12  , 13 - 15  )  

Αποτελέσματα Γυναικών

Νο Αγώνα Γύρος Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Ομάδα Α   Ομάδα Β   Σετ Πόντοι Διάρκεια 
          Αγώνες ομίλων          
1 A1 vs A4 20/7/2019 13.45 1 Αποστολίδου Σ./Kimble C. vs Angelova S./Mishonova I. 0 - 2 10-21,13-21 34
2 Α2 vw A3 20/7/2019 14.25 1 Ζεργιώτη Μ./Κύρκου Σ. vs Μοτσιάνου Σ./Πιτσιγκώνη Ε. 0 - 2 19-21,15-21 41
3 B1 vs B4 20/7/2019 15.10 1 Κανταρτζή Ε./Χατζηδημητρίου Γ. vs Αργυρίου Ε./Δαμιανίδου Σ. 2 - 1 21-13,15-21,15-9 51
4 B2 vs B3 20/7/2019 16.08 1 Δημητριάδου Σ./Πιλιτσίδου Σ-Ε. vs Antonova I./Nikolova D. 0 - 2 11-21,9-21 32
5 A-winners 20/7/2019 18.43 2 Angelova S./Mishonova I. vs Μοτσιάνου Σ./Πιτσιγκώνη Ε. 2 - 0 21-12,23-21 38
6 A-losers (7) 20/7/2019 17.30 2 Αποστολίδου Σ./Kimble C. vs Ζεργιώτη Μ./Κύρκου Σ. 2 - 0 21-13,21-9 26
7 B-winners 20/7/2019 20.24 1 Κανταρτζή Ε./Χατζηδημητρίου Γ. vs Antonova I./Nikolova D. 0 - 2 16-21,12-21 35
8 Β-losers (7) 20/7/2019 18.05 2 Αργυρίου Ε./Δαμιανίδου Σ. vs Δημητριάδου Σ./Πιλιτσίδου Σ-Ε. 2 - 0 21-11,21-10 30
Προημιτελική φάση: Οι νικητές προκρίνονται στους ημιτελικούς και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)          
9 5 21/7/2019 10.00 1 Μοτσιάνου Σ./Πιτσιγκώνη Ε. vs Αποστολίδου Σ./Kimble C. 0 - 2 9-21,10-21 33
10 5 21/7/2019 10.43 1 Κανταρτζή Ε./Χατζηδημητρίου Γ. vs Αργυρίου Ε./Δαμιανίδου Σ. 2 - 0 21-15,21-19 38
          Ημιτελικοί          
11 Semi Final 21/7/2019 16.15 1 Angelova S./Mishonova I. vs Κανταρτζή Ε./Χατζηδημητρίου Γ. 2 - 0 21-8,21-11 28
12 Semi Final 21/7/2019 16.52 1 Antonova I./Nikolova D. vs Αποστολίδου Σ./Kimble C. 0 - 2 18-21,17-21 41
          Τελικός (1η - 2η θέση)          
13 FINAL 21/7/2019 19.45 1 Angelova S./Mishonova I. vs Αποστολίδου Σ./Kimble C. - 18-21,21-13,15-8  45